child 500 500 01

Розмовна англійська для дітей з носієм мови – це прекрасна можливість для вашої дитини вивести англійську на зовсім інший рівень. Ні для кого не секрет, що будь-який іноземний мову постійно розвивається. Крім того, існують такі особливості, які можуть знати тільки люди, які виросли в мовному середовищі. Діти вивчають англійську, постійно чують іноземну мову, таким чином, розвиваючи навички аудіювання. Чути і розуміти, це дуже важливо. Навіть випускники мовних факультетів не завжди можуть цим похвалитися. Для того щоб ваша дитина могла впевнено спілкуватися і проходити співбесіди, йому просто необхідна мовна практика з носієм мови.

Наш курс розмовної англійської мови для дітей має досить гнучку програму. Крім того, що є обов’язковим до вивчення і опрацювання, в неї можуть включатися теми, які необхідні учням даної групи. Навчання проходить при інтенсивному спілкуванні, щоб діти змогли засвоїти нюанси живої англійської мови. Англійська і тільки англійська, з викладачем можна поговорити на своїй рідній мові, він просто не розуміє. Цей факт, ставить дитину перед необхідністю постійно говорити тільки англійською. В таких умовах починають говорити, навіть самі сором’язливі і невпевнені.

Англійською мовою для дітей з носієм мови дасть вашій дитині такі можливості, які дозволять йому забезпечити гідну і цікаву життя, познайомиться з новими людьми, знайти більш перспективну роботу і так далі.

Всіх хто прагне в майбутнє, ми чекаємо на курсі! Набір відкритий!

Розмовна англійська для дітей з носієм мови