ЯК МИ ВЧИМО

Спочатку ми відмовилися від рівневої системи, що дозволило нашим студентам вивчати англійську мову максимально швидко. Для цього ми використовуємо особливий системний підхід у викладі матеріалу, що включає всі 4 аспекту мови: говоріння, розуміння мови на слух, читання, письмо. За роки практики ми переконалися, що наша методика вивчення англійської мови дійсно працює: навіть студенти, ніколи не вивчали англійську, вже за 6 місяців освоюють мову від на рівні, достатньому для вирішення життєвих завдань.

Потім ми зрозуміли, що найкращий спосіб вивчити іноземну мову — зануритися в природне мовне середовище, тому спробували організувати таке середовище у нас в школі. Для цього ми запросили носіїв мови — викладачів з Великобританії, Америки та Австралії та організували можливість безлімітного відвідування розмовних тренінгів (Workshops). Це дозволяє нашим студентам відвідувати максимально можливу кількість розмовних занять, причому, графік можна планувати самостійно!

Крім того, ми розробили інтерактивні домашні завдання з вбудованою системою запам’ятовування нових слів і виразів — вивчення англійської мови більше асоціюються з примусом і виснажливим зубрінням. Наш девіз — тільки позитивні емоції!
 Давно доведено, що невимушена спільна діяльність є ефективним способом вивчення будь-якої мови, тому ми створили наш “Yes English Club”, який моментально завоював

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email

Always be moving forward