Хочете швидко підтягти свою англійську? «GoEnglish» – кращий інтенсивний курс англійської мови в Харкові на сьогодні.

Опис курсу

Якщо Ви в даний момент знаходитеся в пошуках гідної роботи або плануєте кар’єрне зростання, ми вирішили взяти частину Вашої проблеми на себе і підготували унікальний інтенсивний курс англійської мови в Харкові «GoEnglish», завдяки якому за 4 місяці ви вивчите всі аспекти граматики (Intermediate, Upper -Intermediate), отримаєте інтенсивну мовну практику, значно поліпшите свій рівень сприйняття англійської мови на слух і підвищите навички ділового письмового спілкування. Таким чином, наш курс англійської мови в Харкові «GoEnglish» – це англійська мова для роботи, девізом якого ми проголошуємо «Yes English – Yes Job».

ПЛАН НАВЧАННЯ та ціна

Інтенсив в «English Yes!», Це: 2 заняття в тиждень по граматиці + розмовний безліміт (всі розмовні заняття за розкладом школи) + аудіювання + Yes English Club (музичний клуб з докладним розбором текстів пісень, ігри, фільми англійською мовою). Курс розрахований на 4 місяці. Ціна безліміту – 2200 гривень на місяць.

Занадто інтенсивно для Вас? Тоді вибирайте варіант 2 + 1 (2 заняття по граматиці + 1 розмовне на вибір в тиждень). Ціна такого варіанту – 1500 гривень на місяць.

  • 2 заняття по граматиці в тиждень
  •   розмовний безліміт за гнучким графіком c викладачами з Великобританії, Австралії, США
  •   електронний підручник
  •   online додаток для вивчення слів
  •   English Club
  •   Кава чай
  • 2 zanyattya po hra

Інтенсивний курс англійської Go english

Корисна інформація

Англійська інтенсив в Харкові

Унікальна пропозиція від “English Yes!”: 2 рівня англійської мови за 1 інтенсивний курс. Для кого: для всіх, кому потрібно швидко вирости від Pre- Intermediate до