Інтенсивна англійська для початківців A1-B1 стартує вже скоро. Відкрита запис на курс англійської мови з нуля. Він розпочнеться у вівторок 9 березня о 18.00 Заняття проходитимуть по ВТ і ЧТ. Якщо ви ніколи не вивчали англійську або вчили і вже забули, тоді чекаємо вас на курсі.

2

Вивчення англійської може тривати все життя, але ви так і не зможете заговорити без страху. Ми практикуємо розмовну англійську вже з перших занять. Знань граматики і базового набору слів, який ви вивчаєте на курсі буде досить, щоб ви змогли поговорити в готелі, зробити замовлення в ресторані, не розгубитися і запитати дорогу, а також в інших побутових ситуаціях.

Вся принадність цього курсу англійської для початківців в його компактності, але не на шкоду якості навчання. Завдяки нашому досвіду, ми змогли побудувати програму таким чином, щоб ви отримали все необхідне. Ми використовуємо власні матеріали, а також інтерактивний підручник, де ви отримаєте всі необхідні знання і нічого зайвого. Вам буде під силу освоїти навіть складні граматичні правила.

Вивчення мови неможливо без тренування і використання нових слів. Для вивчення слів ми вас підключимо до ресурсу для тренування і запам’ятовування слів, яким користуються у всьому світі. Виконуючи вправи, слова запам’ятовуються краще і залишаються в пам’яті надовго.

Як результат, вже через 6 місяців вивчення англійської мови по нашій базовою програмою для початківців, ви зможете відчути себе впевненіше і сміливо вирушати в подорож, а також продовжити вдосконалювати свої знання, щоб досягти ще більших результатів.

Інтенсивна англійська для початківців A1-B1