Англійська для дітей онлайн – це чудова можливість для вашої дитини не тільки почати вивчати англійську мову, а також удосконалювати свої знання.

image 5

Як правило, діти починають вивчати мову в початковій школі, деякі ще в дитячому садочку. Після закінчення школи, дитина має достатньо знань для підтримки розмови, читання нескладних книг, перегляду фільмів та серіалів іноземною мовою.
Не все буває так ідеально. Прогалини в граматиці, а часто й нерозуміння низки важливих граматичних правил, мовний бар’єр та ін. Звичайно, на допомогу можуть прийти репетитори, курси. Виникають інші проблеми, привезти дитину, а потім забрати. Такої можливості немає, як правило, батьки працюють, бабусі та дідусі далеко.

Англійська для дітей та підлітків онлайн дозволяє займатися англійською у зручний час, дитину не потрібно кудись відвозити та забирати. Не порушується режим дня, можна вибрати час, коли справді зручно. Адже у вивченні англійської мови головне регулярність занять, а чи не їх тривалість.

Англійська для дітей онлайн. Програма

У нас є досвід та сформована програма для вивчення англійської мови онлайн. Школярі молодших та старших класів можуть отримати необхідні знання прямо не виходячи з дому. Програму навчання збалансовано. Є розмовна практика та вивчення граматики. Особлива увага приділяється роботі зі словами та виразами. В результаті англійська для дітей онлайн в нашій школі може повністю замінити заняття на курсах або класах. Особливо якщо немає такої можливості.

Ми формуємо групи залежно від підготовленості учнів та цілей вивчення мови, щоб усі рухалися приблизно в одному темпі. Розмовна практика починається прямо з першого заняття, що не залишає жодних шансів будь-яким мовним бар’єрам. Нами серйозно перероблено уроки граматики англійської мови. Ви будете вчити тільки те, що необхідно для досягнення ваших цілей. Нічого зайвого. Знання слів та виразів основа для будь-якої мови. Вивчення слів за допомогою інтерактивних вправ та використання їх у розмовній практиці сприятиме розвитку саме активної частини словникового запасу, який можна прямо зараз використовувати у спілкуванні, листуванні.

Англійська мова для дітей та підлітків онлайн – це шанс для вашої дитини вивчити англійську вчасно та почати отримувати від даних знань вже ось зараз.

Англійська для дітей онлайн